Слухати Радіо УНА
Чимало свідомих громадян України мріють про  національно орієнтовану державу. Тому, в цьому контексті, наша радіостанція не є новим словом. Держава нині достатньо захищає мову, культуру, пісню, кіно. Відтак, робить свій внесок у формування української політично свідомої нації. Ми ж, як перша українська націоналістична радіостанція, головним своїм завданням вбачаєм популяризацію, розвиток та поширення української мови, пісні, культури, історії  в радіопросторі.

Тому, якщо говорити про термін націоналістична хвиля – тут мається на увазі культурний аспект.

МУЗИЧНИЙ ФОРМАТ:      
У музичному плей-листі  нашої радіостанції знайдуть місце українські хіти-80-их та сучасних років, котрі стали золотим фондом української пісні або несуть патріотичний та національно свідомий запал своїй аудиторії. 
Пісні з передової, бардівські патріотичні композиції.
Окреме місце у нашому музичному форматі посяде українська фолькова музика. Її носії  знайдуть «творчий прилисток» в ефірі нашої радіостанції.

Окрема увагу буде приділятись молодим виконавцям з патріотичними, наповненими любов’ю до України композиціями. Мова –українська. Тобто, те, що часто у нас називають «неформат» - буде транслюватись у нас. А у нас на превеликий жаль, в  неформатовані списки часто потрапляють саме патріотичні композиції.

КОНЦЕПЦІЯ: 
Програми виробництва «радіо УНА», виходитимуть в ефір із ретрансляцією ефіру  радіо міністерства оборони України  «АРМІЯ – ФМ». Ми хотіли би взяти на себе фінансові зобов’язання, аби  забезпечити доступ жителів Радехова до сигналу армійської радіостанції там. Відтак, робитимемо спільну справу з колегами у такому творчому тандемі – популяризуватимемо українську патріотичну пісню, культуру та наше військо. «Армія ФМ» сьогодні є голосом країни до ветеранів і військових. І водночас це голос Збройних сил до українського суспільства. Ми близькі за концепцією та по духу. Єдина різниця – «Армія фм» є державна, а ми є приватною громадянською ініціативою. І сьогодні, саме завдяки такому партнерству тримається і наша держава і громадянське суспільство:  Армія і волонтери. Добробати і Збройні сили. Тому, тут є об’єднання зусиль. Ми дуже хотіли би, що продукт «Армії ФМ»  чула Західна Україна. Водночас, ми маємо плани на тимчасове мовлення в Луганськіій і Донецькій областях , прагнучи показати на нашому прикладі, що Схід і Захід разом! 

ЩОДО ПРОГРАМ: 
 
Щодня -  виходитиме в ефір  радіопрограма «У НАс в цей день». Коротка історична довідка у легкій та невимушеній формі про важливі події , котрі мали місце в цей день в історії України.

Інформаційно-аналітична програма «трибУНА». Формат – радіобесіда в прямому ефірі на актуальну та соціально важливу для регіону тему за участю впливових експертів, аналітиків, науковців, політиків.
   
Культурно-мистецька програма «стрУНА». Це завжди цікаве радіоінтерв’ю з відомими або маловідомими музикантами, митцями.

Історична програма «Повстанець». Короткі радіонариси про невідомих та забутих українських героїв, митців, письменників-дисидентів різних часів.

Музично-розважальна, інтерактивна радіо вікторина на знання історії України  «фортУНА». Розіграш призів та подарунків від спонсорів ефірного часу. Також можливість замовити композицію на прохання радіослухачів та додзвонювачів у студію.

Інформаційно-аналітична, інтерактивна програма «Підсумки дня». Аналіз  актуальних для регіону тем дня, за участю впливових експертів, аналітиків, науковців, політиків. 
Подбали ми і про найменших наших українців. Дитяча програма «Пізнайко» - цікаві радіо ігри з малечею в ефірі.     

Щодня –«новини на радіо УНА» та прогноз погоди. Стислий інформаційний огляд подій в Україні та регіоні. І це далеко не повний перелік проєктів, які ми підготували та готуємо для наших слухачів.
НАША МЕТА:

 • ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ТА ПОШИРЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ 
 • ПІДТРИМКА ТАЛАНОВИТИХ, ПАТРІОТИЧНО НАЛАШТОВАНИХ МУЗИКАНТІВ-ПОЧАТКІВЦІВ
 • ПІДТРИМКА НІШЕВОЇ ФОЛЬКОВОЇ ТА БАРДІВСЬКОЇ ПАТРІОТИЧНОЇ МУЗИКИ, ПІСЕНЬ ІЗ ЗОНИ АТО
  

НАШІ ЗАВДАННЯ:

 • ПІДТРИМКА І РОЗВИТОК МЕРЕЖІ «АРМІЇ – ФМ»  В РЕГІОНІ
 • ВИРОБНИЦТВО ПАТРІОТИЧНОГО ВИСОКОЯКІСНОГО РАДІОПРОДУКТУ
 • НЕСТИ  КУЛЬТУРНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНТЕНТ ІЗ ЗАХОДУ КРАЇНИ НА СХІД
  

МУЗИЧНИЙ ФОРМАТ:
 • ВІДОМІ УКРАЇНСЬКІ ХІТИ ПРО УКРАЇНУ ТА ЇЇ КУЛЬТУРУ

  ЗОЛОТИЙ ФОНД УКРАЇНСЬКОЇ ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ:
   • ПІСНІ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ВОЇНІВ УПА, ЗОНИ ООС
   • БАРДІВСЬКІ ПАТРІОТИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ
   • ФОЛЬКОВА МУЗИКА
   КОМАНДА:

   • ЗВІЛЬНЕНІ У РЕЗУЛЬТАТІ РЕОРГАНІЗАЦІЇ ОДТРК
   • КРАЩІ СТУДЕНТИ-ЖУРНАЛІСТИ
   • ПАТРІОТИЧНО НАЛАШТОВАНІ ФРІЛАНСЕРИ
   • ДОСВІДЧЕНІ ЖУРНАЛІСТИ ТА МЕДІЙНИКИ ЗІ ВСІХ КУТОЧКІВ УКРАЇНИ.
   Що нас робить нацією? Мова, культура, історія, пісня. Тому, для нас важливо популяризувати українську пісню і культуру. Ми хочемо, щоб всі молоді виконавці знали, що є радіо, яке готове ротувати їхні пісні. Ми створюємо  радіостанцію для заходу із прицілом на Схід і хто - зна - можливо на всю Україну. Приєднуйтесь!

   МАРШІ

   • ПІСНІ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, ВОЇНІВ УПА, ЗОНИ ООС
   • БАРДІВСЬКІ ПАТРІОТИЧНІ КОМПОЗИЦІЇ
   • ФОЛЬКОВА МУЗИКА