Слухати Радіо УНА
Гість етеру - Олег Шевцов. Про військово-патріотичну гру "Джура".

Гість етеру - Олег Шевцов. Про військово-патріотичну гру "Джура".

Програма: Трибуна

Гість: завідувач відділу Житомирського обласного Центру туризму, краєзнавства учнівської молоді Олег Шевцов

Тема: Військово-патріотична гра «Джура»

«Сокіл» («Джура») – всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, метою якої є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Протягом липня 2021-го року в трьох областях України відбувся ІІІ Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Джура. Олег Шевцов понад 10 років займається організацією обласного етапу «Джури» на Житомирщині.

«Підготовка до фінального етапу «Джури» – це роки тренувань. Перед тим, як взяти участь, потрібно вивчити прийоми стройові, вміти стріляти, знати тактичну медицину, орієнтуватися на місцевості, важлива саперна підготовка, фізична підготовка тощо. У нас також йде боротьба за душі дітей, тому що «Джура» - це національно-патріотичне виховання молоді. Ми виховуємо дітей, ми розповідаємо їм, чому і для чого ми цим займаємося. Ми пояснюємо, що потрібно захищати і обороняти нашу державу. Це питання особливо актуальне у час російської агресії. Багато моїх  джур були на війні на Сході України», - розповів Олег Шевцов.