Слухати Радіо УНА
Програма "Трибуна". Андрій Смусь.

Програма "Трибуна". Андрій Смусь.

    В цьому випуску програми "Трибуна" директор "радіо УНА" Андрій Смусь розповів слухачам про передумови виникнення нового ЗМІ.

Довідка:Смусь Андрій Григорович. Народився 11 грудня 1977 року в місті Ізяслав Хмельницької області.

1995 – закінчив Рівненську гуманітарну гімназію з поглибленим вивченням іноземних мов.

1995-1997 – служба в Збройних Силах України.

2004 рік – з відзнакою закінчив Рівненський державний гуманітарний університет. Факультет української філології за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури, англійської мови, зарубіжної літератури».

2004 – 2007 – репортер, диктор служби новин ТРК «10 канал» м. Рівне.

2004 – 2007  - диктор новин на радіо «Довіра-Ніко ФМ» м. Рівне. За сумісництвом.

2007 - 2010 – програмний директор Рівненської філії « НБМ». ТРК «5 канал».

2008 – 2014 – власний кореспондент в Рівненській області інтернет видання «Західна інформаційна корпорація». За сумісництвом.

2008-2015  - створення та розробка програмної концепції першого у Рівному кабельного телеканалу «Сфера-ТВ». Робота на посаді заступника директора. В подальшому, саме праця над розробкою міжконфесійної програмної концепції телеканалу лягла в основу написання кандидатською дисертації.

2009-2014 -  за сумісництвом робота на кафедрі теорії і методики журналістської творчості  факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (м.Рівне). Викладач навчальних дисциплін «Телевиробництво», «Радіовиробництво». Керівник студентських навчально-виробничих практик на ТРК «Сфера -ТВ».

2014–2019 - ведучий авторської інформаційно-аналітичної програми «Власна думка» на телеканалі «Сфера-ТВ».

2015 –  в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка захист кандидатської дисертації на тему «Релігійний контент християнського спрямування в сучасному українському телепросторі» та здобуття наукового ступеня кандидата наук з соціальних комунікацій. Експерт в галузі релігійних телемедіа.   

2016 – доцент кафедри теорії і методики журналістської творчості факультету журналістики МЕГУ (м. Рівне). Керівник студентськими теле та радіолабораторіями в МЕГУ. Консультант та науковий керівник студентських дипломних робіт з теле та радіо виробництва.

2017 – 2019 – керівник телевізійного проєкту журналістських розслідувань «Гаряча лінія народного контролю» на « 5 каналі» у місті Рівне.

2017 – автор сценарію та режисер англомовного документального фільму про діяльність міжнародної християнської місії «OM» в зоні ООС.

2018 – автор сценарію та режисер документального фільму «Лукаве Людобуйство». Про події на Волині у 1943 році. Фільм знімався за підтримки Інституту Національної пам’яті, Інституту історії України.

2019 – автор сценарію та режисер документального фільму про відомого волинезнавця, дослідника малої історії Волині Йосипа Пацулу «Вибраний із тисячки». Фільм знімався за підтримки Рівненської обласної та міської рад, української діаспори в Огайо (США).

2019 – автор сценарію та режисер презентаційного фільму про юнацький військово - патріотичний вишкіл в Україні. «Чорна сотня».

2019 – розробник програмної концепції, засновник та директор Всеукраїнської мережі «Радіо УНА. Перша українська націоналістична хвиля». (м. Радехів 99,1 ФМ, м. Старий Самбір 89,8 ФМ, М.Бердичів 97,5 ФМ,  М.Гірник 100,0 ФМ).
Проживає та працює в місті Рівне.