Слухати Радіо УНА
ТОВ "УНА-1" приступило до виробництва документального фільму про двох загиблих  бійців з батальйону Кульчицького

ТОВ "УНА-1" приступило до виробництва документального фільму про двох загиблих бійців з батальйону Кульчицького

    Товариство з обмеженою відповідальністю "УНА-1"  готове завойовувати симпатію своєї авдиторії не лише послугами у сфері радіомовлення ( "Радіо УНА. Перша українська націоналістична хвиля"), а й  цікавими та актуальними телевізійними проєктами. Так творча група компанії приступила до виробництва документального фільму про військові будні бійців батальйону генерала Кульчицького.  Події 2014-2016 років будуть показані крізь призму двох загиблих бійців батальйону - Мирослава Сливка (позивний "Монах") та Богдана Бігуса (позивний "Каспер"). Зйомки та монтаж фільму відбуватимуться за підтримки Віктора Шакирзяна, голови ГО "Рівне Разом". Ідея про створення документального фільму народилася у рівнянина Михайла Балановича (позивний "Балан"), який під час служби фільмував на згадку цікаві, інколи кумедні, місцями трагічні армійські миті на подаровану йому відеокамеру. Він відзначає, що до фінальної версії фільму увійдуть унікальні кадри, відзняті під час ведення бойових операцій. 

- Перебуваючи на війні, фільмував радше для себе, але після загибелі побратимів, вирішив створити фільм, який розкаже усім про те, якою насправді є війна, з якими устремліннями йшли на фронт полеглі товариші і з якими випробуваннями довелося зіткнутися цим мужнім людям, - розповідає Михайло Баланович.

Режисером документального фільму  став знаний  медійник Андрій Смусь. На нього чекає робота над сотнями годин відзнятого відео.  Роботу над фільмом планують завершити до кінця року.

- Думаю, що всі ми з вами свідомі того, що новітня історія великої України пишеться сьогодні звитягою таких воїнів. Ми не маємо морального права забувати про них. Тому, коли мені запропонували взятись за цей проєкт, я одразу погодився. Тим паче, що ця тема не є чужою і для моєї родини. Впевнений, стрічка нікого не залишить байдужим, - ділиться Андрій Смусь.