Слухати Радіо УНА
ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» організувала всеукраїнську акцію в підтримку постраждалих мешканців у Станиці Луганській

ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» організувала всеукраїнську акцію в підтримку постраждалих мешканців у Станиці Луганській

 

    Чотири тони теплого одягу, речей, гігієнічних пакетів та продуктів харчування відправлено до Станиці Луганської і будуть передані сім’ям, які найбільше постраждали внаслідок пожежі, яка розгорілася в районі КПВВ Станиця Луганська та перекинулась на помешкання мирного населення.

   Така волонтерська ініціатива стала можливою завдяки уродженцю Павлова, голові проводу ГО «Золоті Леви Чорної Сотні» Тарасові Мацюку та його дружині, заслуженій артистці України, волонтерці Божені Дар.

      Як розповів співкоординатор акції, директор "радіо УНА" Андрій Смусь, це той приклад, коли не на словах, а реальними справами ми демонструємо, що Схід і Захід разом!  

     Завдяки щирій турботі Божени Дар та посту розміщеному у Фейсбуці, сотні українців зголосились підтримати нашу ініціативу, в тому числі з Італії та США. Вірю, що пакунки знайдуть своїх адресатів у Станиці Луганській. Втім, найактивнішу роботу (транспортна доставка, завантаження та відправка) організував саме Тарас Мацюк. 

Довідка: 30 вересня 2020 року на Луганщині виникла лісова пожежаУ прифронтовій зоні від учора горять ліси, полум'я охопило майже 10 тисяч гектарів території. Пожежа розпочалась із займання сухої трави та лісової підстилки біля села Муратове та селища Трьохізбенка ще вчора вдень. Через лісові пожежі довелося закрити КПВВ "Станиця Луганська". Вогонь охопив конструкції пропускного пункту, кілька вулиць селища та дістався до замінованого узбіччя дороги біля цього КПВВ, через що почалася детонація вибухових пристроїв. Сотні мешканців евакуйовані, понад чотири сотні будинків постраждали від стихії. Горіло вздовж усієї лінії розмежування.

У ДСНС в Луганській області повідомили, що в ході ліквідації лісових пожеж на території Луганської області виявлено тіла 8 осіб, 4 особи вважаються зниклими безвісті.