Слухати Радіо УНА
Програма "Струна". Гурт "Забавляночка".

Програма "Струна". Гурт "Забавляночка".

       Цьому дуету торжественно присвоюємо перше місце у номінації «Замилування року». Вони прекрасні! Прекрасні як ззовні так і душею. Привітні, щирі, відверті, прямодушні. Завітавши до студії «радіо УНА», вони просто заполонили її своїм позитивом та світлою енергією.

     Ця програма вирізняється з-поміж інших тим, що є не лише про творчість, а й про кохання. Це почуття з першого погляду, з першої спільно заспіваної нотки. Йдеться про дует «Забавляночка» - Азубіке Чіджоке й Іванну Мудрик. З програми «Струна» ви дізнаєтеся про цих особистостей . Про їхні захоплення, досягнення, роботу, плани, мрії. Зрештою, почуєте  композиції  їх спільного   мистецького доробку .  

     Коли вимкнулися мікрофони, вдалося почути значно більше…Азубіке виховувався бабусею і дідусем. З дитинства мріяв бути співаком . Він  походить із талановитого співочого роду Рачунів. Та у нього не було підтримки від рідних. Завдяки своїй наполегливості і працелюбству, юнаку вдалося досягти бажаного. Він самотужки навчився грати на клавішних інструментах й постійно удосконалював свій талант. Ставши дорослим чоловіком, вирішив для себе зайнятися музикою професійно. Про таких як він говорять – поцілований Богом.

    Далі, на життєвому шляху  темношкірому українському хлопцеві  зустрілася вона:

талановита,   виплекана батьками донечка-красуня. Отримала мистецьку  освіту, закінчивши музичну школу по класу фортепіано. Змалечку жодне шкільне свято не обходилося без її співу.  Згодом, продовжила навчання  у  Східноєвропейському університеті ім. Лесі Українки. Іванні поталанило  мати знайомство із співаком, продюсером із Радехівщини Василем Марцинюком , який  був її вчителем. Разом вони виступали  на концертах . Це  був неоціненний  досвід для дівчини.  І саме на одному з таких виступів  Іванна познайомилася з Азубіке. 

     «Я подумала ,що цей хлопець приїхав з-за кордону, вивчив одну пісню українською  й виконує її постійно»,  - розповідає  наша гостя.   

 Це було кохання з першого погляду. Їхні романтичні  стосунки повинні були закінчитися лише вінчанням, але це не казка. Тій  важливій життєвій події передували заборони й намагання рідних розлучити їх. Батькам Іванни було важко зрозуміти чому їхня донька з - поміж усіх хлопців  обрала саме його. Але ж серцю не заборониш любити!  Й, звісно, бажаючи щастя своїй донечці , батьки дівчини дали благословення закоханій парі. Весілля відбулося…

     Щиро зичимо море щастя, океан здоров`я, безмежного кохання новоствореній сім`ї. Нехай   талант дає поштовх до реалізації нових  творчих ідей!